Yeni Nesil Akıllı Android Saatler Reviewed by Momizat on . Saatin tasarımı oldukça şık. Dolayısıyla da günlük kıyafetlerle birlikte kullanmanız halinde kesinlikle gayet başarılı bir görüntü oluşturuyor. Farklı renk seçe Saatin tasarımı oldukça şık. Dolayısıyla da günlük kıyafetlerle birlikte kullanmanız halinde kesinlikle gayet başarılı bir görüntü oluşturuyor. Farklı renk seçe Rating: 0
You Are Here: Home » Genel Kültür » Yeni Nesil Akıllı Android Saatler

Yeni Nesil Akıllı Android Saatler

Saatin tasarımı oldukça şık. Dolayısıyla da günlük kıyafetlerle birlikte kullanmanız halinde kesinlikle gayet başarılı bir görüntü oluşturuyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kayış da saate şıklık kattığı gibi, aynı zamanda yumuşak yapısı sayesinde de bilekleri kesinlikle acıtmıyor. Şıklığının yanında birde üzerindeki teknoloji çok güzel.

Android Olan Bu Saatler teknolojik bakımdan yeniliklerinde habercisi. Akıllı saat , Kullanmanın özelliklerini bu android saat ten takip edebilirsiniz. Bu sitede ürünleri tanıyabilir özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Android saat te başta gelen özellikler Mesajlaşma E-postaları, SMS’leri ve diğer bildirimleri SmartWatch’unuzdan okuyun. Kaydırmak için çekin. Gezinmek için dokunun. Gmail, POP3 ve diğer e-posta eklentileri Google Play Store’da mevcuttur Takvim SmartWatch telefonunuzdaki her takvim bildirimi için nazikçe titrer. Ekrana dokunun ve ayrıntıları okuyun. Sosyal Facebook arkadaşlarınızın neler yaptıklarını görmek için telefonunuzu kontrol etmenize gerek yok.

Leave a Comment

Scroll to top