Yandex.Disk hizmete girdi – 10GB Reviewed by Momizat on . 10 GB kapasiteli, ücretsiz veri depolama servisi: Yandex.Disk Yandex, bulut tabanlı ücretsiz veri depolama servisi Yandex.Disk ’i hizmete sundu. Kullanıcılar, 1 10 GB kapasiteli, ücretsiz veri depolama servisi: Yandex.Disk Yandex, bulut tabanlı ücretsiz veri depolama servisi Yandex.Disk ’i hizmete sundu. Kullanıcılar, 1 Rating:
You Are Here: Home » Yandex Haberleri » Yandex.Disk hizmete girdi – 10GB

Yandex.Disk hizmete girdi – 10GB

10 GB kapasiteli, ücretsiz veri depolama servisi: Yandex.Disk
Yandex, bulut tabanlı ücretsiz veri depolama servisi Yandex.Disk ’i hizmete sundu. Kullanıcılar, 10 GB kapasitesi olan Yandex.Disk’e yükledikleri belgelere, fotoğraflara, filmlere veya müzik parçalarına İnternet erişimi olan herhangi bir cihazdan, diledikleri her an ulaşabiliyor; dosyalarını, e-posta veya tüm popüler sosyal ağlar üzerinden çevreleriyle paylaşabiliyor.

Her tür dosya formatını destekleyen ve Yandex.Mail’e entegre edilmiş̧ olan Yandex.Disk’te, kullanıcıların yükledikleri dosyaların yanı sıra e-posta ileti eklerinin saklanması için de özel bir alan bulunuyor. Bu alan, Disk’in 10 GB’lik kapasitesini etkilemiyor.

Yandex.Türkiye Ülke Müdürü Alisher Hasanov, “Bir bulut depolama servisi olan Yandex.Disk’te her türlü verinizi güvenle saklayabilirsiniz. Bilgisayarınız bozulsa bile Disk’teki dosyalarınıza hiç bir şey olmaz. Gerekli senkronizasyonu sağlayan Disk sayesinde, bir belge üzerinde evinizdeki bilgisayarda çalışmaya başlayıp, ofisteki bilgisayarınızda devam edebilirsiniz. Masaüstü uygulaması sayesinde dosyalarınıza çevrimdışıyken de ulaşabilirsiniz” diyor.

Hem web arayüzü, hem de Windows ve MacOS masaüstü uygulamaları aracılığıyla kullanılabilen Yandex.Disk, ayrıca iOS ve Android platformları için geliştirilen Yandex.Mail mobil sürümüne de entegre bir şekilde çalışıyor.

Kaynak: Yandex haberler
Yandex.disk giriş: http://disk.yandex.com.tr/
Tanıtım PDF’sine buradan ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Scroll to top