Twitter’da Paylaşmak Artık Daha Kolay! Reviewed by Momizat on . Popüler Microblog sitesi Twitter’a yeni eklenen “Daha Fazla” butonu ile beğendiğiniz paylaşmak istediğiniz Tweet’leri çok daha kolay paylaşabileceksiniz. Ülkemi Popüler Microblog sitesi Twitter’a yeni eklenen “Daha Fazla” butonu ile beğendiğiniz paylaşmak istediğiniz Tweet’leri çok daha kolay paylaşabileceksiniz. Ülkemi Rating:
You Are Here: Home » Web Dünyası » Twitter’da Paylaşmak Artık Daha Kolay!

Twitter’da Paylaşmak Artık Daha Kolay!

Popüler Microblog sitesi Twitter’a yeni eklenen “Daha Fazla” butonu ile beğendiğiniz paylaşmak istediğiniz Tweet’leri çok daha kolay paylaşabileceksiniz.

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Twitter’a yepyeni bir buton eklendi. Tweetlerin üzerine geldiğimizde “Favorilere Ekle” butonunun yanına eklenen “Daha Fazla” butonu sayesinde beğendiğiniz Tweetleri hiç uğraşmadan istediklerinizle paylaşabileceksiniz.

“Daha Fazla” butonuna bastığımızda ise karşımıza “Tweeti E-Posta ile Gönder” seçeneği çıkıyor ve ona bastığımızda karşımıza çıkan ufak kutucuktan göndermek istediğimiz kişinin mail adresini yazıp anında Tweetimizi ona yollayabiliyoruz.

Leave a Comment

Scroll to top