Trine 2, Wii U eShop’ın Çıkış Oyunu Oldu Reviewed by Momizat on . E3 2012'de açıklanan Trine 2: Director's Cut, Nintendo Wii U'nun mağazası eShop'ın çıkış oyunu oldu. Oyunun detayları ve fiyatı haberimizde. Nintendo Wii U güçl E3 2012'de açıklanan Trine 2: Director's Cut, Nintendo Wii U'nun mağazası eShop'ın çıkış oyunu oldu. Oyunun detayları ve fiyatı haberimizde. Nintendo Wii U güçl Rating:
You Are Here: Home » Play a Game » Trine 2, Wii U eShop’ın Çıkış Oyunu Oldu

Trine 2, Wii U eShop’ın Çıkış Oyunu Oldu

E3 2012’de açıklanan Trine 2: Director’s Cut, Nintendo Wii U’nun mağazası eShop’ın çıkış oyunu oldu. Oyunun detayları ve fiyatı haberimizde.

Nintendo Wii U güçlü geliyor! Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Wii U’nınçıkış oyunlarını sizlere aktarmıştık. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Multiplaform bir oyun olan Trine 2, Wii U eShop’ta Trine 2: Director’s Cutadı altında Wii U exclusive’i olarak satışa sunuldu.

Frozenbyte‘ın geliştirdiği Trine 2: Director’s Cut‘ın boyutu 2 GB’dan az olup, Wii U’ya özel Goblin Manace adlı bölüm dahil olmak üzere 20adet bölüm içeriyor. 20$ fiyat etiketine sahip olan Trine 2: Director’s Cut, daha yarışmacı bir multiplayer’a sahip.

Leave a Comment

Scroll to top