Samsung Galaxy S4 Active’in İlk Videosu Ortaya Çıktı Reviewed by Momizat on . Samsung Galaxy S4 Active’in İlk Videosu Ortaya Çıktı Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün soya ve toza dayanıklı modeli Galaxy S4 Active’in resmi olmayan video Samsung Galaxy S4 Active’in İlk Videosu Ortaya Çıktı Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün soya ve toza dayanıklı modeli Galaxy S4 Active’in resmi olmayan video Rating:
You Are Here: Home » Google Haberleri » Samsung Galaxy S4 Active’in İlk Videosu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S4 Active’in İlk Videosu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S4 Active’in İlk Videosu Ortaya Çıktı

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün soya ve toza dayanıklı modeli Galaxy S4 Active’in resmi olmayan videosu ortaya çıktı. Galaxy S4 Active’in teknik özellikleri Galaxy S4’e göre düşük seviyede.

Dün görüntüleri ortaya çıkan Samsug Galaxy S4 Active modelinin MobileTechReview sitesi tarafından kaydedilen videosu ortaya çıktı. Ön inceleme tadında çekilen video Galaxy S4 Active modelinde, çift çekirdekli Snapdragon S4 Plus işlemci ve 8 mega piksel arka kameranın bulunduğu belirtiliyor.

Galaxy S4 Active’in teknik özellikleriyle ilgili şuan için kesin bir açıklama bulunamazken, AnTuTu Benchmark sonuçlarında Standart galaxy S4 modeli ile Active’in Snapdragon 600 işlemci kullandığı ve 13 mega piksel kameraya sahip olduğu sonuçları ortaya çıkıyor. Telefonla ilgili daha kesin bilgiler için izi takip etmeye devam edin.

 

Leave a Comment

Scroll to top