Call of Duty Black Ops 2 Dizi Oluyor Reviewed by Momizat on . Treyarch'ın geliştirdiği Black Ops 2 için bir internet dizisi çekiliyor. Youtube kullanıcılarından JasonRoseteFilm'in yayınladığı kısa video yakında başlayacak Treyarch'ın geliştirdiği Black Ops 2 için bir internet dizisi çekiliyor. Youtube kullanıcılarından JasonRoseteFilm'in yayınladığı kısa video yakında başlayacak Rating:
You Are Here: Home » Play a Game » Call of Duty Black Ops 2 Dizi Oluyor

Call of Duty Black Ops 2 Dizi Oluyor

Treyarch’ın geliştirdiği Black Ops 2 için bir internet dizisi çekiliyor. Youtube kullanıcılarından JasonRoseteFilm’in yayınladığı kısa video yakında başlayacak diziden görüntüler içeriyor

Son günlerde oyun gündemini işgal eden Call of Duty: Black Ops 2 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde GTA’nın filmini yaptılar adlı başlığıyla duyurduğumuz haberin benzeri Call of Duty: Black Ops 2 için gerçekleşiyor. Ancak konumuz bu sefer bir kısa film değil internet dizisi.

Yotube’daki kullanıcılardan JasonRoseteFilm’in yayınladığı videonun bilgilerinde, dizinin üç ajanın terkedildikleri bir adada zombilere karşı vereceği mücadeleyi konu alacağı yazıyor. Dizinin başlangıç tarihi 01. 15. 2013 olarak görünüyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizi Black Ops 2 Zombies Live Action adlı dizinin teaser videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Leave a Comment

Scroll to top